23.06.2021
ogłoszenia
Zagrożenia spowodowane okresem izolacji oraz wspieranie dziecka podczas powrotu do szkoły. Cz. I- depresja, lęki, uzależnienia
25.06.2020
ogłoszenia
Nasi laureaci i finaliści w III Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego tytuł laureata wywalczyli: 1. Błażej Franasik - kl. 8 b 2. Dominika Gołębska - kl. 8 a Finalistami zostali: 1. Filip Dudek - kl. 8 a 2. Wiktoria Hauer - kl. 8 a Uczniów do konkursu przygotowała p. Teresa Kozłowska. Gratulujemy sukcesów!
27.03.2020
ogłoszenia
N a jnows ze, tylko sprawdzone informacje z życia miasta, zdjęcia, filmy, ciekawostki - wszystko w jednym miejscu. Zachęcamy do polubienia oficjalnego profilu Miasta Kielce.
25.10.2019
ogłoszenia
Gratulujemy naszym koleżankom Pani: mgr Małgorzacie Gil, mgr Grażynie Lech, mgr Barbarze Nitek, uzyskania nominacji do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie świętokrzyskim w plebiscycie „NAUCZYCIEL NA MEDAL 2019” w kategorii Nauczyciel klas 1-3 szkoły podstawowej. Gratulujemy również naszej koleżance Pani: mgr Małgorzacie Mazur uzyskania nominacji do nagrody dla ...
25.10.2019
ogłoszenia
Nasza szkoła otrzymała nominację do nagrody dla najbardziej przyjaznej i rozwojowej placówki edukacyjnej w województwie świętokrzyskim w plebiscycie "Nauczyciel na medal 2019" w kategorii Szkoła Roku.
22.10.2019
ogłoszenia
Zapraszamy na film opracowany przez p. Agnieszkę Pastuszkiewicz Wróbel i p. Barbarę Nitek kliknij