Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

23 października gościliśmy w szkole przedszkolaków - grupę SŁONECZKA - z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Kielcach. Przygotowaliśmy się do tych odwiedzin. Najpierw zaśpiewaliśmy w kanonie piosenkę o jabłkach „Wniosły dzieci z sadu”. Wspierały nas w tym panie: Grażyna, Angelika i Beata. Potem nasza pani oprowadziła dzieci po drugim piętrze. Nasi goście „przymierzyli się” do szkolnych ławek, gdy wspólnie kolorowaliśmy jabłka. W kręgu na dywanie wręczyliśmy im zakładki z tarczą naszej szkoły, przygotowane przez panią Anetę. Przedszkolaki podarowały nam piękny jesienny plakat z ważnym przesłaniem, a my zachęcaliśmy ich, by w przyszłym roku szkolnym zostali uczniami SP nr 2 im Marii Konopnickiej. To było bardzo miłe spotkanie, tym bardziej, że wychowawczynią grupy jest mama Oli – naszej koleżanki z klasy. DZIĘKUJEMY za odwiedziny!
Uczniowie z klasy 2a