Konkurs na wielkanocną pisankę

W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczno-techniczny na wielkanocna eko pisankę . Ocenie podlegała samodzielność wykonania pracy, kreatywność i zgodność z regulaminem konkursu. Prace, które dostarczyli uczniowie klas 0-III, były bardzo ciekawe, oryginalne, a przede wszystkim były EKO...
Pierwsze miejsce zajęła Karolina Głogowska z klasy IIIc. Drugie miejsce zajął Piotr Słowik z klasy IIIa. Trzecie miejsce zajęła Nikola Krajcarz z klasy 0 "oddział przedszkolny".
Natomiast : Anna Ciesielska z klasy 0 "oddział przedszkolny", Adam Bartkiewicz z klasy Ia, Kinga Stachura z klasy IIa, Liliana Woźniak z klasy Ia i Julia Nadolna z klasy IIIa zdobyli wyróżnienie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych :)