Maluszki klasa 0 2022r.

Oddział przedszkolny, do którego uczęszczamy jest przyjazną i innowacyjną placówką. Przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole, tak, by w przyszłości osiągały sukces. Umożliwiamy im wyrównywanie szans edukacyjnych. W swoich działaniach uwzględniamy potrzeby środowiska. Panuje u nas miła, życzliwa atmosfera, która sprzyja akceptacji każdego dziecka, przeciwdziała izolacji społecznej i nietolerancji. Program przedszkola ukierunkowany jest na dziecko, jego potrzeby, umożliwia mu wszechstronny rozwój osobowości. Stwarzamy dzieciom możliwość samorealizacji, pracy z rówieśnikami, kreatywnego myślenia, działania i przeżywania, uczestniczenia w ciekawych zajęciach, poznawania otaczającej rzeczywistości z zachowaniem wartości uniwersalnych: dobro, prawda i piękno. Wszyscy przestrzegamy praw dziecka, dbamy o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną. Promujemy swoje osiągnięcia w środowisku lokalnym za pomocą strony internetowej przedszkola, szkoły oraz Facebooka. Przedszkole współpracuje ze specjalistami: logopedą, pedagogiem, psychologiem.