Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Tegoroczny Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa - Dzień Kolorowej Skarpetki, obchodziliśmy zdalnie :) W zorganizowanym przez Panią Angelikę Dąbek i Panią Dorotę Wągrowską szkolnym “Konkursie na najciekawszą parę skarpetek nie do pary” wzięli udział uczniowie wszystkich klas naszej szkoły. Klasy młodsze miały do wykonania pracę plastyczną - kolorowankę przedstawiającą skarpetki, którą należało wypełnić w oryginalny sposób. Pomysłów i wykorzystanych technik było mnóstwo! Był kosmos, były autka, piłki, kropki, serca, oznaki wiosny – wszystkie prace były niezwykle ciekawe :) W klasach starszych zadanie konkursowe polegało na zrobieniu niebanalnej fotografii skarpetek nie do pary. Co tu się działo! Zaangażowani zostali wszyscy domownicy, były kolorowe ludzkie stopy, a nawet kolorowe psie łapki! Były skarpety szykujące się na Wielkanoc, a także skarpety na wycieczce... Wybór zwycięzców był niezwykle trudny, a komisja konkursowa miała baaardzo ciężkie zadanie. Wszystkim uczniom, którzy poświęcili czas i wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy za wkład i zaangażowanie oraz wyjątkowe pomysły - przygotowałyśmy dla Was DYPLOM UZNANIA do samodzielnego wydrukowania :) Uczniowie wyróżnieni, znajdujący się na podium, to:

Wśród klas I-III:
Miejsce I. Kacper Sanecki (klasa 1b) oraz Liliana Woźniak (klasa 1a)
Miejsce II. Mateusz Pałka (klasa 3b) oraz Patrycja Kowalska (klasa 1a)
Miejsce III. Anastazja Nguyen (klasa 3a), Anna Serek (klasa 2b) oraz Marta Fiut (klasa 2b)

Wśród klas IV-VIII:
Miejsce I. Aleksandra Chałupka (klasa 6b) oraz Natalia Chałupka (klasa 5a)
Miejsce II. Andrzej Banaś (klasa 5b) oraz Maria Kaniewska (klasa 4b)
Miejsce III. Bogna Żłobińska (klasa 5a)

Wszystkim gratulujemy i raz jeszcze dziękujemy za udział w konkursie :)
Organizatorki :)