Międzyszkolny Konkurs dla klas młodszych QUIZMania.

24 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Znajomości Wybranych Utworów Marii Konopnickiej dla uczniów klas trzecich - QUIZMania, w którym udział wzięło dziesięciu przedstawicieli kieleckich placówek edukacyjnych. Zmagania objęte zostały honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, którego reprezentowała Wicekurator Pani Katarzyna Nowacka.

Uczestnicy konkursu wykazali się olbrzymią wiedzą oraz umiejętnościami kojarzenia, koncentracji uwagi, a także refleksem, bardzo przydatnym w rozwiązywaniu zadań o różnym stopniu trudności. Dlatego też konieczne było rozegranie dogrywki, która ostatecznie wyłoniła zwycięzców. Miło nam donieść, iż wśród nagrodzonych znalazła się także uczennica naszej szkoły:

I miejsce   – Anna Durnaś SP nr 2
II miejsce  – Alicja Olech SP nr 27
III miejsce – Wiktoria Tomczyk ZSKDK

Wyróżnienia:
Maria Mazur – SP nr 1
Tomasz Nötzel – SP nr 18

Wszystkim finalistom SERDECZNIE GRATULUJEMY udziału w konkursie oraz ogromnej wiedzy związanej ze znajomością literatury autorstwa patronki naszej szkoły - Marii Konopnickiej.