Ślubowanie Klas Pierwszych

W dniu 12 października odbyło się w naszej szkole Ślubowanie Klas Pierwszych. W uroczystości wzięła udział Dyrekcja szkoły, rodzice, zaproszeni goście oraz oczywiście pierwszaki ze swoimi wychowawczyniami - panią Joasią i panią Małgosią. Uroczystość rozpoczęła się Polonezem, następnie wprowadzono sztandar szkoły  i odśpiewano Rotę. Po uroczystym pasowaniu na ucznia SP nr 2 dzieci zaprezentowały program artystyczny. Na zakończenie otrzymały dyplomy  i słodki poczęstunek. Wszyscy byli wzruszeni, uśmiechnięci i zadowoleni. Rodzice robili pamiątkowe zdjęcia. Rośnie kolejne pokolenie w naszej szkole.

......Rodzice z dumą nas tu przyprowadzili byśmy nauką i zachowaniem naszą "Dwójkę" sławili...

......Maria Konopnicka szkole patronuje  i  nami też się zaopiekuje....- mówiły pierwszaki