Kochane Pierwszaki

21 września 2017 roku na Stadionie Lekkoatletycznym przy Hali Legionów w Kielcach uczniowie klas Ia i Ib wzięli udział w imprezie Kochane Pierwszaki. Uczniowie poznawali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania funkcjonariusze uczyli dzieci między innymi jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę, jak poruszać się w miejscu, w którym nie ma chodnika,  na jakim świetle przechodzić. Wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe. W uroczystości wziął udział Świętokrzyski Kurator Oświaty oraz ks. Biskup Florczyk. Dzieci świetnie się bawiły. Brały udział w konkursach, miały okazję zobaczyć z bliska samochody i motocykle policyjne, wóz strażacki. Organizatorzy zadbali także o poczęstunek, a panie wychowawczynie o bezpieczny transport.
Pani Małgosia, Joasia i Dorotka