Konkurs „Mam Talent”

W dniu 17.05.2017r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs „Mam Talent”. Uczestniczyły w nim dzieci z klas O – III w wybranych konkurencjach np. recytacja, śpiew, taniec, gra na instrumencie. Prezentacje uczniów oceniało Jury przyznając punkty za wykonanie, strój oraz rekwizyty. Występom towarzyszyły emocje i gorący doping widowni. I miejsce - Kinga Chrobot (taniec) Ola Stolat (prezentacja własnych wierszy) II miejsce: Marika Górak (recytacja ) Nikola Guldon (śpiew) III miejsce: Lilia Giza(gra na pianinie) Hania Pitula (recytacja) Gabrysia Głuch (recytacja) Jury przyznało wyróżnienia dla: Olka Dzwonka, Amelki Jandy i Zosi Miklewskiej, Natalii Bierońskiej, Wiktorii Domagały i Zuzi Anioł, Kasi Sadowskiej i Gabrysi Jamioł , Hani Pańtak, Ani Balcerek, Oli Kornagi oraz Mai Pawłowskiej.