VII Wiosenny Świetlicowy Turniej Warcabowy

Od 1 marca do 6 kwietnia 2017 r. w naszej świetlicy trwały rozgrywki VII Wiosennego Świetlicowego Turnieju Warcabowego. Poziom jak co roku był bardzo wysoki, ponieważ wychowankowie zaczęli się przygotowywać do rozgrywek już  od początku roku szkolnego.Turniej rozpoczęliśmy od losowego doboru przeciwników w 3 grupach wiekowych: „Zerówka” i klasy 1, klasy 2 oraz klasy 3. Poszczególne partie rozgrywek były niezwykle pasjonujące, a ich poziom wyrównany. Uczestnicy w skupieniu analizowali każdy ruch na szachownicy, zaś pozostali uczniowie z zainteresowaniem śledzili grę kolegów i koleżanek. W turnieju brało udział 66 zawodników. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy i upominki,  zwycięzcy medale, a Arcymistrz puchar.

Oto zwycięzcy:

• Kategoria „0”-I