Wyjście Świetliczaków do Szkoły Nauki Jazdy ElMichta

15 września 2016 r. wychowankowie naszej świetlicy zapoznawali się z podstawowymi zasadami obowiązującymi pieszych. Nauki te zapamiętają na długo, bowiem odbyły się one w nietypowym dla nich miejscu, czyli w Szkole Nauki Jazdy ElMichta. Pani Instruktor przeprowadzając zajęcia warsztatowe zapoznała dzieci z większością znaków drogowych, zasadami przechodzenia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną i bez sygnalizacji. Dzieci były bardzo zainteresowane podawanymi informacjami  bowiem zadawały dużo pytań dotyczących ruchu drogowego. Oczywiście Ich wątpliwości  zostały rozwiane przez  wyczerpujące odpowiedzi Specjalisty. Na zakończenie pamiętnego spotkania  wychowankowie otrzymali od Prowadzącej piękne i bardzo przydatne upominki.
Agnieszka Poniewierska, Anna Busz