Międzynarodowy sukces naszych uczennic

Międzynarodowy sukces naszych uczennic Trzy uczennice naszej szkoły: Dominika Nathali- klasa VI a Paulina Kozłowska – klasa V a Julia Wójcicka – klasa V b zostały laureatkami XXXI Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej. Na konkurs nadesłano 6138 zestawów wierszy i opowiadań z 487 szkół podstawowych, gimnazjów i ze szkół ponadgimnazjalnych – z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Litwy. Nagrodzone utwory literackie laureatów konkursu zostały opublikowane w książce „Portret ze słów” . Dominika Nathali wzięła udział w uroczystej gali, która odbyła się 25 maja 2015 roku, o godz. 14.00 w sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Gratulujemy sukcesów!