Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych „Sprawnym być - zdrowo żyć"

Reprezentanci klas II i III z naszej szkoły brali udział w Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych „SPRAWNYM BYĆ-ZDROWO ŻYĆ”. Zawody odbyły się w SP nr 23. Rywalizacja była niezwykle emocjonująca i bardzo wyrównana. Ośmioosobowe drużyny z kieleckich szkół podstawowych rywalizowały w 5 konkurencjach. W „ Torze małego koszykarza” i „Małym mocarzu” byliśmy najlepsi. Na drugim miejscu kończyliśmy konkurencje: ”Pewna ręka-celne oko” i „ Bieg z przeszkodami”. Nieco słabiej poszła nam „Ścieżka zwinnościowa”. Podsumowane wyniki dały remis dwóm drużynom, które uplasowały się na II miejscu: SP2 i SP 33. Była dogrywka , w której mieliśmy troszeczkę mniej szczęścia. Ostatecznie zajęliśmy III miejsce. Zabawa była wspaniała, dzieci spisały się znakomicie, dały z siebie wszystko. Zadowoleni, z brązowymi medalami, dyplomami i PUCHAREM wróciliśmy do szkoły. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Malicka, Oskar Krzysiek IIa, Hania Żaboklicka, Oskar Grochulski IIb, Zuzanna Orłowska, Igor Regiel IIIa, Alicja Blank, Michał Sala IIIb BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY!