Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu

16 młodych pływaków klas trzecich i siedmioro z klas 4-6 reprezentowało naszą szkołę w Mistrzostwach Kielc Szkól Podstawowych w pływaniu. Efekt: - II miejsce Kariny Siewierskiej z klasy IV b na dystansie 50m stylem klasycznym - III miejsce Janka Czarneckiego na dystansie 50 m stylem grzbietowym - IV miejsca: Ani Kirkiewicz z III b i Kariny Siewierskiej na dystansie 50 m stylem dowolnym - V miejsce Janka Czarneckiego i Ani Kirkiewicz na dystansie 50m stylem klasycznym. Ale najważniejsza była dobra zabawa i możliwość konfrontacji z najlepszymi pływakami z Kielc. Uczniowie klas trzecich, którzy odwiedzają pływalnię raz w tygodniu mieli okazję ocenić swoje postępy w nauce pływania. Dla większości były to pierwsze zawody w życiu.