Ty też możesz być koszykarzem - spotkanie z trenerem i zawodnikami

20 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas młodszych z zawodnikami i trenerem II ligowego klubu UMKS Kielce. Naszymi gośćmi byli: Piotr Osiakowski, Jakub Dryjański, Jakub Lewandowski i Rafał Gil. Koszykarze w bardzo ciekawy sposób przeprowadzili konkursy i zabawy z wykorzystaniem podstawowych elementów techniki gry w koszykówkę. Dzieci wyjątkowo aktywnie w nich uczestniczyły. Dużo emocji wywołał pokaz koszykarskich umiejętności. Na zakończenie były wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów. W podziękowaniu uczniowie SP 2 przekazali zawodnikom laurkę, a zawodnicy podarowali uczniom dwie piłki do mini-koszykówki i zaprosili do uprawiania tej dyscypliny sportu. Atmosfera była wspaniała! Będziemy grać w koszykówkę!