Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „Dbaj o język ojczysty”

28 marca 2019 r. odbył się finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „Dbaj o język ojczysty”. Wzięło w nim udział 16 uczniów z klas 0-III wyłonionych w eliminacjach klasowych. Wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom, doskonale poradzili sobie z recytacją wierszyków „łamiących języki”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych. Po oryginalnych i pięknych prezentacjach jury w składzie: p. H. Kunecka, p. M. Majewska i p. K. Czarnecka ogłosiło wyniki: Klasy 0-I: I miejsce – Aleksandra Lachowska Ia, II miejsce – Ewa Michalska Ib, III miejsce – Nataniel Serwilski Ia, Wyróżnienie: Aleksandra Wesołowska Ib i Anna Serek oddz. przedszkolny . Klasy II-III: I miejsce – Maria Kaniewska IIb II miejsce – Diana Snochowska IIIb, III miejsce – Inga Dziopa IIIa, Wyróżnienie: Aleksandra Ślewa IIa i Alicja Młodawska IIa. Uczniowie klas Ia, Ib, IIa, IIiB i oddziału przedszkolnego przygotowali ciekawe przerywniki muzyczne, które były wspaniałym urozmaiceniem uroczystości. Na zakończenie, Pani Dyr. Joanna Wójcik podziękowała wszystkim za piękne recytacje, wręczyła dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i Wyd. MAC. GRATULACJE!!!