Szkolny Konkurs Recytatorski „Dobre maniery"

Początek kwietnia przywitaliśmy radosnym Szkolnym Konkursem Recytatorskim dla klas 0 - III – „Dobre maniery". Każdą klasę reprezentowała dwójka dzieci. Wśród nagrodzonych krzewicieli dobrych manier znaleźli się: w kategorii las 0-I I - Alicja Młodawska - 0a II - Jakub Ślusarz - Ib III - Andrzej Banaś - Ib wyróżnienia: Inga Dziopa – Ia Alicja Tamborska – 0a w kategorii las II-III I - Marika Górak - IIb II - Zosia Urbańska - IIc III - Kinga Chrobot - IIa wyróżnienia: Hanna Pitula – IIa Ernest Masternak - IIc Mikołaj Maksymow - IIIc Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się doskonałą znajomością tekstów, a także zdolnościami aktorskimi, stąd też szanowne Jury, jak zwykle, miało bardzo trudne zadanie. Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY !!!