Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

12 maja odbył się finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas 0- III „Książka moim przyjacielem”. Wzięło w nim udział 22 finalistów eliminacji klasowych. Dzieci przepięknie recytowały wiersze, przekonując wszystkich, że warto czytać książki. Uroczystość rozpoczęła prezentacja uczniów klasy I d, w której udowodnili, że książka jest przyjacielem każdego człowieka. Ona uczy, bawi, prowadzi w ciekawy świat. Jury w składzie: P. Dyr. Irma Sumara, P. Ewa Pająk i P. L. Dobosz, po bardzo trudnych naradach przyznało następujące nagrody i wyróżnienia: Klasy 0-I I miejsce Leon Sołkiewicz kl. I c II miejsce Kinga Chrobot kl. I a III miejsce Marysia Kowal kl. I d Wyróżnienie Aleksander Dzwonek kl. I d Klasy II-III I miejsce Hanna Lelonek kl. III a II miejsce Julia Jezierska kl. II b III miejsce Wiktoria Bednarska kl. III b Wyróżnienie Zosia Kułak kl. III a Wszyscy laureaci i finaliści zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.