IX Kieleckie Igrzyska Matematyczne

W dniu 9 maja 2015 r.w Zespole Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach odbyły się IX Kieleckie Igrzyska Matematyczne Szkół Podstawowych EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO. Uczniowie biorący udział w konkursie w ciągu 90 minut musieli rozwiązać 5 zadań tekstowych z matematyki. Komisja Konkursowa po sprawdzeniu prac wyłoniła zwycięzców. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: I miejsce zdobył Piotr Michalski z klasy VIa w kategorii klas szóstych, III miejsce zdobył Igor Regiel z klasy IVa w kategorii klas czwartych, III miejsce zdobył Filip Dudek z klasy IIIa w kategorii klas trzecich. Każdy laureat otrzymał pamiątkowy dyplom, list gratulacyjny podpisany przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty panią Małgorzatę Muzoł, medal oraz nagrodę rzeczową. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!