Wyprawka dla pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020

Przybory i materiały, które uczeń będzie nosił codziennie w plecaku

• Zeszyt 16 – kartkowy w 3 linie (w wąską linię)
  • Zeszyt 16 – kartkowy w kratkę (matematyka)
  • Zeszyt do informacji! (16 kartkowy zeszyt w kratkę do zapisywania i wklejania ważnych informacji i komunikatów od wychowawcy)
  • Przybory – wyposażenie piórnika: 2 ołówki (miękkie), kredki ołówkowe, gumka, temperówka z pojemniczkiem, klej w sztyfcie, dobrze tnące nożyczki z zaokrąglonymi czubkami, linijka

W klasie pierwszej zaczynamy od pisania ołówkiem, więc długopis na początku nie jest potrzebny.

Materiały plastyczne i biurowe (Do końca pierwszego tygodnia każdy uczeń przynosi je do szkoły w „reklamówce”  – podpisanej. Po pierwszym zebraniu z wychowawcą i zakupieniu segregatorów materiały każdego ucznia będą przeniesione do podpisanego segregatora.)

• Blok rysunkowy formatu A4 – białe kartki
  • Blok techniczny A4 – białe kartki
  • Blok techniczny A4 – kolorowe kartki
  • Papier kolorowy (mały)
  • Farby plakatowe (nieduże do 10 kolorów)+ 2 pędzle/cienki i gruby
  • Plastelina
  • Kredki pastele
  • Flamastry
  • Klej Magic w tubce lub w sztyfcie

oraz:

• Strój na wf: czarne lub granatowe spodenki (lub getry),  biała koszulka, obuwie na gumowej  podeszwie
  • Worek na obuwie na zmianę (podpisany!) do szatni

Bardzo proszę żeby wszystkie rzeczy dziecka były podpisane!