Spotkanie z mieszkańcami DPS-u im.Jana Pawła II w Kielcach

W dniu 19 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 7a,7b i 5a wybrali się na spotkanie z mieszkańcami DPS-u im. Jana Pawła II w Kielcach. Nasi wolontariusze przedstawili program artystyczny: w repertuarze był taniec z ciekawym układem choreograficznym, czytanie świątecznego opowiadania „Święty Mikołaj” Agnieszki Tyszki, śpiew pastorałek i kolęd przy gitarach i fortepianie. Uczniowie wręczyli Widzom słodkie paczuszki z domowymi wypiekami, pamiątkową choinkę wraz z ręcznie zrobioną kartę świąteczną ze świątecznymi pozdrowieniami od uczniów, nauczycieli  i dyrekcji  SP nr 2. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora  i Pani Małgosi nasi wolontariusze przeszli  z życzeniami i prezentami do osób  bardziej chorych,  którzy nie mogli dotrzeć na przedstawienie osobiście. Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi i Joasi za za miłe przyjęcie naszej grupy, mieszkańcom za brawa i prezent - piękną choinkę wykonaną specjalnie dla nas. Mamy nadzieję na kolejne spotkania.

Załączniki: