Dni Głośnego Czytania

W dniach 8-12 listopada uczniowie klas II a i  II b wzięli udział w obchodach Dnia Głośnego  Czytania. Pani bibliotekarka czytała o nowych przygodach Słodziaków, a uczniowie razem z wychowawcami Małgorzatą Gil i Urszulą Pałasz  przygotowywali magiczne drzewo. Do jego stworzenia wykorzystano wtórne materiały takie jak reklamówki, butelki, nakrętki, gazety, wełnę, futerka, skarpety, papier, folie aluminiową, kolorowe materiały, starą tapetę, płyty Cd, guziki. Uczniowie włożyli dużo pracy w wykonanie drzewa oraz  mieszkańców lasu występujących w opowiadaniach. Na koniec nauczycielki przeprowadziły Konkurs Głośnego Czytania nagrodzony dyplomami, Słodziakami, książkami i zakładkami. To były bardzo mile i pracowicie spędzone dni.